ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan UZUNÇAKMAK'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan UZUNÇAKMAK'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrenciler;
Sizden beklentimiz; vatanını, milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı, ailesine, ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak kendinizi yetiştirmenizdir.  Geleceği parlak, özgüveni yüksek nesiller olmak için çok çalışmalısınız. Çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, hedeflerinize ulaşmak için öz güveninizi hiç kaybetmeyin. Bizler de sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak ve  hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmak için bütün imkanlarımızla desteklemeye devam edeceğiz. 

Yeni nesiller inşa ederek geleceğimize tohumlar serpen Saygıdeğer Meslektaşlarım;
Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı sosyal, zihinsel ve ruhsal yönleriyle gelişmelerine sağladığınız katkı, verdiğiniz emek her şeyden önemli ve kıymetlidir. Çocuklarımızın bilgi ve beceri dünyalarını inşa ederek öğrencilerimizin donanımlı birer birey olmaları için büyük çaba gösterdiniz. Sizlere yıl boyunca göstermiş olduğunuz özverili gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Değerli Veliler;

Başarı, çocuklarımızın ve gençlerimizin zihin ve gönül dünyalarının güzelliğinden geçer. Eğitim öğretim yılı boyunca bizlere vermiş olduğunuz desteğin çok kıymetli olduğunu belirterek hep birlikte hareket ettiğimizde tüm sıkıntıları aşabileceğimizi belirterek şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin huzur, mutluluk ve sağlıkla keyifli bir tatil geçirmelerini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.