ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan UZUNÇAKMAK'ın Mevlid Kandili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan UZUNÇAKMAK'ın Mevlid Kandili Mesajı

 

Alemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) ´in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandil'ini, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içerisinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız. Bu gece, duygularında sevgi, şefkat ve merhamet ilişkilerinde doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden,  Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan örnek bir hayat sürerek bize rehber olan sevgili Peygamberimizin hayatını, mesajlarını yeniden hatırlayacağımız ve insanlığa getirdiği bütün değerleri anlayıp, hayatımızı O´nun güzel ahlakıyla güzelleştirebileceğimiz bir manevi yenilenme fırsatıdır.

Gönüllerin huzur bulduğu, duaların ve ibadetlerin kabul edildiği bu mübarek gecenin anlamına ve önemine vakıf olabilmek temennisi ile tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Hakan UZUNÇAKMAK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.