ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan UZUNÇAKMAK' ın 2022-2023 Eğitim - Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan UZUNÇAKMAK' ın 2022-2023 Eğitim - Öğretim Yıl Sonu Mesajı

 

 "Tüm çabamız çocuklarımızı sağlıklı, özgüven duygusu gelişmiş, sorumluluk sahibi, büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgi ve şefkat gösteren, çevresine duyarlı, ahlaki değerlere bağlı, araştıran ve sorgulayan, bilgiye ulaşabilen ve bilgiyi kullanıp paylaşabilen, iletişim kurma becerisine sahip, teknolojiyi etkin kullanabilen insanlar olarak yetiştirmektir. Hep birlikte bu amaca ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bugün alınan karneler öğrencilerimizin bir yıl boyunca okul yaşantılarında gösterdikleri performansın değerlendirmesi olacaktır. Ama asıl amacımız notlara bağlı kalmak değil öğrencilerimizi tüm alanlarda geliştirmektir.

2022-2023 eğitim öğretim döneminde ülkemizin aydınlık yarınları olan sevgili öğrencilerimizi eğitimle bütünleştiren değerli idarecilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize şahsım, öğrencilerimiz, velilerimiz ve okullarımız adına en kalbi duygularla teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yaz tatilinin değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz için sağlıklı ve huzurlu geçmesini diliyorum.

 

Hakan UZUNÇAKMAK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.