ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EV ZİYARETLERİ DÜZENLEDİLER!!!

Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak “Okulu ve Eğitimi Evden Başlatmak” adlı projeyi hayata geçirdik.
KAYMAKAMIMIZ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EV ZİYARETLERİ DÜZENLEDİLER!!!

Sayın Kaymakamımız Zafer Özçelik’in yönetiminde uyguladığımız bu projeyi öğrenci velilerimizi evinde ziyaret etmek suretiyle başlatmış olduk.Sayın Kaymakamımızın ziyaret esnasında öğrencinin dersine giren tüm öğretmenlerle beraber görüş alışverişinde bulunmak suretiyle öğrenciyle ilgili sorunları dile getirerek çözüm yolları tespit ediliyor ve kaymakam bizzat ilgili öğrenci ile sözleşme imzalıyor ve takipçisi olacağını ifade ediyor. Gece geç saatlere kadar ve hatta Pazar günleri de uzak köylerde Kaymakam beyle gerçekleştirdiğimiz veli ev ziyaretlerinden amacımız, okulu ve eğitimi evden başlatmak anlayışını hakim kılmak ayda 2 kez okulla iletişimi sağlamak, okulda yapılanları eve ulaştırabilmek, evdeki ortamları ve sosyal atmosferi okulda anlayabilecek kanalları açmayı amaçlıyoruz.

           Zor arazi şartlarında gece gündüz ev ev dolaşarak  öğrencilerimizin başarısını artırmak üzere yaptığımız ev ziyaretleri için başta sayın kaymakamımız olmak üzere idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyor,kendilerine minnet duygularımı ifade ediyorum.

 


kısayol

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.