ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI!

 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI!

28 Eylül Pazartesi başlayan 2015-2016 eğitim-öğretim yılı, 17 Haziran 2016 Cuma günü karnelerin alınmasıyla sona ermiş, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz uzun bir  tatil dönemine girmişlerdir.

                Bir kısım öğrenciler için sevinç ve gurur kaynağı olan bu gün, bazı öğrenciler için ise kaygı sebebi olabilmektedir.Bu noktada kıymetli velilerimizden ricam, çocuklarımıza her şartta sahip çıkmalarıdır.Unutmayalım ki; Çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıklarıdır. Onların ruh ve beden sağlığı içinde başarılı bir eğitim görmeleri hepimizin ortak hedefidir.Sizlerin eğitim-öğretim sürecine aktif katılımınız öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de eğitim hayatında daha başarılı kılacaktır. Kırık notun her zaman düzeltilebilceği, fakat kırılan kalbin düzeltilmesinin ise çok zor olacağı anlayışıyla onlara yaklaşrak destek olmanızı temenni ediyorum. Ayrıca sevgili öğrencilerimizin de önümüzdeki tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmelerinin gayreti içerisinde olacakları inancındayım.

Sevgili öğrenciler yoğun ve yorucu bir maraton sonucunda bir eğitim-öğretim yılının sonuna geldiniz. Yıl sonunda göstermiş olduğunuz çabalarınızın karşılığı olarak karnelerinizi aldınız  ve tatili hak ettiniz. Tatilde bol bol kitap okumanızı, milli ve manevi duygularınızı geliştirmenizi, dinlenmenizi, spor yapmanızı ve yeni eğitim-öğretim yılına motive olmanızı diliyorm.

Unutmayın ki eğitim sadece okulda değil hayatın her alanında vardır.Bunu bilerek kendinizi her an geliştirecek faaliyetlerde bulununuz.

2015-2016 eğitim öğretim yılının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasındaki gayretlerinden dolayı bütün idareci, öğretmen ve Eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum.

 Tüm öğretmen ve öğrencilerimmizin aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyor, onları yeni eğitim- öğretim yılında yenilenmiş, enerji dolu sağlıklı ve mutlu bir şekilde okullarda görmeyi temenni ediyorum.


                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü
                                                                                                                                                                                Salih BAŞ 

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.