ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİ

İlçemizde görev yapan tüm personele yönelik olarak Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Baran Fırat ESER tarafından 11/11/2016 Cuma günü saat 16:00’de Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi toplantı salonunda “Etik Davranış İlkeleri Eğitimi” verilmiştir. “Etik Davranış İlkeleri Eğitimi” kapsamında eğitimin kendisinin etik bir çaba olduğu anlayışıyla Kamu Görevlileri Etik Davranış İlkeleri İle Başvuru Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmeliğinin 1. Maddesi gereğince kamu yönetiminde etik, kamu görevlilerinin karar alırken ve kamu hizmetlerini yürütürken uymaları gereken tarafsızlık, dürüstlük, adalet, saydamlık ve hesap verebilirlik gibi bir takım ahlaki değerler ve ilkeler bütünü üzerinde durulmuştur.   Millî Eğitim Bakanlığı Etik Komisyonu sitesinde yayınlamış olduğu “etik sunuları, karar kartları ve örnek olaylar” üzerinden eğitime devam edilmiştir. Yine ilgili sitede yayınlanan “Eğitimciler için Mesleki Etik İlkeler” üzerine tartışıldıktan sonra eğitim sona ermiştir.   Etik Davranış İlkeleri eğitimini veren eğitim yöneticisine ve eğitime katılan herkese teşekkür ederiz.    
ETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİ

ETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİETİK DAVRANIŞ İLKELERİ EĞİTİMİ

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.