ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eba Portal Kullanım Etkinliğinin Artırılması

Eba Portal Kullanım Etkinliğinin Artırılması

İlimiz genelinde Eba portal kullanım etkinliğinin artırılmasına yönelik çalışma yürütülecektir. Bu bağlamada  ilimiz genelinde www.eba.gov.tr ‘nin etkin ve verimli kullanımını sağlamak üzere müdürlüğünüze bağlı her okul tarafından yürütülecek çalışmalar aşağıda belirtilmiştir.

1-) www.eba.gov.tr ‘nin etkin ve verimli kullanımı için; her okul toplantı düzenleyecektir. Toplantıda öğrenci öğretmen ve velililerin portal konusunda bilgilendirilmesine konu önlemler alınmalıdır.

 

2-) Müdürlüğünüze bağlı okullardaki (özel-kamu)

 a-Her öğrencinin e-okul bilgileri ile,

b-Her öğretmenin kişisel mebbis kullanıcısı ile,

c-Her idarecinin kurumsal mebbis kullanıcısı ile www.eba.gov.tr ye  giriş  yapmaları sağlanacaktır.

 

3-) Müdürlüğünüze bağlı okulların kullanım etkinlikleri, ilgili şube müdürünce  www.rapor.eba.gov.tr adresine kişisel mebbis kullanıcı bilgileri ile giriş yapılarak takip edilecektir.

 

4-) Okullarımızda görev yapan öğretmen ve öğrencilerin kullanım etkinlikleri, okul müdürünce ya da müdür yardımcısınca  www.rapor.eba.gov.tr adresine kişisel mebbis kullanıcı bilgileri ile giriş yapılarak takip edilecektir.

 

5-)Eba portal kullanım etkinliği ile ilgili tüm kurumsal görüş, öneri ve değerlendirmeler gerekirse rapor halinde btkoordinator52@meb.gov.tr adresine gönderilebilecektir. Kişisel (öğrenci-öğretmen-veli) görüş, öneri ve değerlendirmeler  http://www.eba.gov.tr/iletisim adresine gönderilmelidir.

 

 Yürütülecek çalışmalar 4 Kasım 2017 tarihine kadar tamamlanacaktır.

 

02-11-2017

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.