ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU

KABADÜZ´DE DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU AÇILDI.
DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU

KABADÜZ´DE DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU AÇILDI.

Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Baş, ilçe merkezinde ‘Destekleme ve Yetiştirme’ kursunun açıldığını söyledi.
Kabadüz’de ilk defa proje kapsamında uygulanan ‘Destekleme ve Yetiştirme’ kursu ile ilçedeki eğitim seviyesi en üst noktaya taşınması hedefleniyor. Proje hakkında bilgi veren Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Baş, şunları kaydetti:
“İlçemizde proje olarak hazırlanarak ilk defa açılan ‘Destekleme ve Yetiştirme’ kursumuz Kabadüz Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Proje kapsamında ilçe merkezi ve tüm mahallelerdeki 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz hafta sonları Kabadüz Merkez Ortaokulu’nda bir araya gelerek kursa katılmaktalar. 11 öğretmenimizle birlikte 100 öğrenciye verdiğimiz kurslardaki amacımız ilçemizdeki öğrencilerimize en iyi eğitimi vermenin yanında eğitim çıtasını en üst noktaya çıkartmaktır. Bundan sonrada öğrencilerimizin eğitim ve öğretim seviyesini en iyi noktaya getirmek için her türlü fedakarlığı yapmanın yanında farklı projeleri de hayata geçireceğiz.”

KURSKURSKURSKURSKURS

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.