ORDU KABADÜZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

  Belediye Başkanımız Sayın Yener KAYA Öğretmenler Günü dolayısıyla İlçemizde görev yapan ve emekli olan değerli öğretmenlerimizi,24 Kasım Perşembe akşamı Grand Ayzek Otel´de düzenlenen yemekte bir araya getirdi. Öğretmenlerimizin eşli katılımıyla gerçekleşen bu anlamlı gece; Belediye Başkanımız Sayın Yener KAYA´ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmasıyla başladı.Ardından Kaymakamımız Sayın Yunus Can İNAL ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Salih BAŞ´ın yaptığı konuşmalarla devam etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; Belediye Başkanı Sayın Yener KAYA´ ya plaket takdim etti. Konukların yoğun ilgi gösterdiği gece canlı müzik eşliğinde yenen yemeğin ardından son buldu.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ25-11-2016ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

Cumhuriyet Cad. Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 52020 - (452)8412219

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.